PCB1B32A
Mfr.Part #
PCB1B32A
Datasheet
PCB1B32A
Description
CONN TERM BLK CARD EDGE 32POS
Stock
339
Convert From (Adapter End) :
Terminal Blocks, Screw Connection, 32 Pos, 2 Rows
Convert To (Adapter End) :
Card Edge Connector, 32 Pos
Wire Gauge :
14 AWG